Де використовується фасувально-пакувальне обладнання  для  склеювання та складання вологопоглинаючих серветок

При зберіганні та транспортуванні харчової продукції в лотках зі спіненого полістиролу, або інших видах упаковки, особливо це стосується заморожених продуктів, серветки для поглинання вологи стали незамінними.
Підкладка для поглинання вологи призначена для розміщення безпосередньо в упаковку з фасованої продукцією для поглинання зайвої вологи. Найчастіше такі серветки використовують в підкладках зі спіненого полістиролу та іншій тарі:

  • при транспортуванні охолоджених і свіжих продуктів, коли при перепадах температур утворюється зайва волога;
  • для харчових продуктів, що виділяють сік при тривалому зберіганні.

Також підкладки для поглинання вологи здатні істотно уповільнити процес танення заморожених продуктів, попутно усуваючи головний недолік - зайву вологу, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд продукції. Використання вологовбирних серветок забезпечує чистоту та гігієнічність упаковки, запобігаючи псуванню фасованої продукції.


Вологопоглинаючі серветки - кращий варіант безпеки і практичності

  • безпечна при контакті з гарячими і холодними харчовими продуктами, не виділяє шкідливих речовин і запахів в їжу;
  • легкість в утилізації, сприяє захисту навколишнього середовища від забруднення;
  • брактична і стійка до механічних пошкоджень: без ризику залишити в їжі шматочки;
  • володіє гарними теплоізоляційними властивостями.

Аби полегшити процес масового виробництва та фасування вологопоглинаючих серветок у блістерні упаковки вам допоможе спеціальне роторне обладнання для складання та склеювання вологопоглинаючих серветок у пластикові лотки для легкої промисловості, щоб забезпечити максимально зручне транспортування і зберігання продукції, зберігаючи її первісний зовнішній вигляд та свіжість.
Основне обладнання для склеювання включає механізми для приготування клею (клейові змішувачі), механізми для нанесення клею на поверхню деталей, запресовочні установки і нагрівальні пристрої для прискореного затвердіння клею в з'єднаннях.
Цей механізм має автоматичний режим роботи, габаритні розміри обладнання, за допомогою яких може одночасно розмістити більшу кількість лотків та серветок. Обладнання має вакуумний спосіб захвату лотків та серветок, чіткі розміри нанесення клею, високу продуктивність та швидко розігріває клейову станцію при великій масі клею.
Обираючи саме такі обладнання, які мають певну циклічну цію та результат, який вам потрібен, на виробництва легкої промисловості, ви економите на робочій силі, використовуючи один єдиний малозатратний механізм, який виконує багато функцій та має швидкий результат. Тепер ми можемо побачити наскільки важливим є фасувально-пакувальне обладнання, у легкій промисловості.