Про компанію

Вітаємо вас на сайті компанії Термопак-Інжиніринг!

 

Ми пропонуємо термоформувальне обладнання, блістерне обладнання, а також здійснюємо виробництво пресформ для термоформувального обладнання. Це оригінальні технічні рішення, які є результатом багаторічного досвіду наших конструкторів і технічних фахівців. Можете бути впевнені - використовуючи це обладнання, ви завжди будете на крок попереду конкурентів!

Головний принцип нашої роботи - максимальне задоволення запитів замовників, уважне ставлення протягом усього періоду експлуатації обладнання. Ми не обмежуємо взаємини з клієнтами терміном гарантії.

Ми впевнені, що обладнання, яке ми пропонуємо, займе свою нішу на ринку Польщі. Адже це приклад європейської якості та найкраще поєднання доступної ціни, надійності та економічної ефективності!

Що ми пропонуємо?

• термоформувальне обладнання;

• блістерне обладнання;

• виробництво пресформ для термоформувального обладнання.

У нас ви можете замовити роторні пакувальні комплекси для упаковки штучних товарів у блістери, лотки, підкладки з функцією зварювання різними матеріалами: пластиком, фольгою, картоном.

 

Термоформувальне обладнання для вашого прибутку!

Чому ми гарантуємо вам прибуток? Це не порожні обіцянки, ви все зрозумієте самі, проаналізувавши тенденції ринку. Термоформовані лотки (треї) в наш час є найпопулярнішим видом пакування завдяки особливостям їх конструкції і ряду специфічних властивостей. Термоформовані лотки - це практично єдиний варіант для упаковки м'ясних продуктів, які характеризуються підвищеною вологістю. Також вони використовуються при пакуванні готових продуктів і напівфабрикатів, кондитерських виробів.

Неможливо не відзначити естетичну привабливість термоформованих лотків і споживчі властивості. При використанні жорстких багатошарових полімерних плівок з високими бар'єрними властивостями можна створювати недорогі полімерні лотки для упаковки харчових продуктів з підвищеним терміном зберігання. Крім того, варто відзначити високі термоізоляційні властивості такої упаковки.

Термоформувальне обладнання, яке ми пропонуємо, допоможе вам здійснювати виробництво будь-якої упаковки, яку можна отримати методом формування всіх типів жорстких полімерних плівок.

Чому варто купити наше обладнання?

Ми створюємо термоформувальне обладнання, яке відповідає вимогам ринку. Нашими фахівцями створені моделі, які мають такі характеристики:

1. Функціональність - забезпечується переробкою п'яти основних матеріалів: HIPC (SB), PET, PVC, PP, OPS. Крім того, наше обладнання дозволяє виробляти полімерні вироби різними способами формування: негативний, позитивний, позитивно-негативний.

2. Ви зможете проводити полімерні вироби високої якості завдяки використанню безконтактного нагрівання матеріалу. А поєднання формування та вирубки в одному вузлі обладнання дає змогу виготовляти вироби, які відповідають вимогам споживача з герметичності.

3. Економічна ефективність досягається завдяки особливостям конструкції:

зниження енергоспоживання - використання спеціальних інфрачервоних нагрівачів матеріалу скорочує витрату електроенергії на розігрів матеріалу. У деяких моделях устаткування передбачений контактний нагрів тільки зони формування. Це дуже економно;

пуансонна витяжка дозволяє значно економити полімерні матеріали;

штанцева вирубка полімерних виробів дає можливість зменшити терміни і витрати на виготовлення оснащення, а також значно знизити витрати на експлуатацію, обслуговування і ремонт оснащення;

скорочення витрат на вироблення стисненого повітря до €4000 на рік при двозмінній роботі обладнання ( досягається завдяки подвійному живленню за реверсною схемою основних пневмоприводів);

висока продуктивність обладнання (у різних моделях 25-35 циклів/хв) і висока ступінь автоматизації дають можливість досягти зменшення накладних витрат при експлуатації обладнання і зменшити термін його окупності.

√ можливість переробки матеріалів із заздалегідь нанесеним друкуванням.

Також ми здійснюємо виробництво прес-форм під різні технології формування пластикової упаковкиЗастосовуємо якісні інструментальні сталі, стандартні комплектуючі, а також спеціалізовані деталі і компоненти.

Компанія "Термопак-Інжиніринг" намагається завжди бути на крок попереду, використовуючи нестандартні рішення! Ми багато років поставляємо наше обладнання в Литву, Росію, Білорусію, Іспанію, Португалію. Доставимо обладнання в будь-яке місто Польщі в найкоротші терміни!

Замовляйте термоформувальне обладнання, блістерне обладнання та виробництво пресформ у нас і ви зможете збільшити прибуток у кілька разів! Ми можемо задовольнити запити будь-якого виробника упаковки від малого підприємства до великого заводу.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

 
 

Новини компанії

Нове економне та зручне у використанні обладнання від компанії "Термопак"
28 листопада 2021 в 16:26

Пропонуємо вам звернути увагу на новинку, яка з'явилася у нашому інтернет-магазині - обладнання для склеювання картонних круглих коробок. Виробництво коробок досить затребуваний вид діяльності в зв'язку з ростом торгових…

 
Компанія "Термопак-Інжиніринг" виходить на польський ринок
22 квітня 2015 в 11:59

Компанія "Термопак-Інжиніринг", провідний український виробник термоформувального обладнання, виходить на польський ринок. Якість та надійність унікального обладнання вже встигли оцінити безліч компаній України, Литви, Іспан…

 
 

Статті компанії

Де використовується фасувально-пакувальне обладнання  для  склеювання та складання вологопоглинаючих серветок

27 листопада 2021 в 16:32
 

При зберіганні та транспортуванні харчової продукції в лотках зі спіненого полістиролу, або інших видах упаковки, особливо це стосується заморожених продуктів, серветки для поглинання вологи стали незамінними.Підкладка для…

 
 

На що варто звернути увагу при виборі обладнання для склеювання картонної тари 

27 листопада 2021 в 12:01
 

 Реалізація продукції часто не може обходитися без боксів, коробок та ящиків, виконаних з картону. Адже дані вироби дозволяють здійснювати транспортування товару без його пошкодження. При цьому важливо робити акцент на якост…

 
 

Контакти

Термоформувальне обладнання, блистерное обладнання, виробництво пресформ - Термопак-Інжиніринг
(основний офіс)

61115, Україна, Харківська, Харків, вул. Біблика, будинок 2, офіс 184
  • +38 (057) 783 68 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create